En Güzel Anlarınızı Kanvas Fotoğraf Baskıları ile Sanatsal Dokunuşla Verin

En Güzel Anlarınızı Kanvas Fotoğraf Baskıları ile Sanatsal Dokunuşla Verin

Kanvas baskılar portrelere, manzaralara veya samimi çekimlere yepyeni bir boyut katıyor. En iyi fotoğraflarınızı çerçevelemenin ve duvarlarınıza gururla asmanın en iyi yolu; sonsuza kadar sürecek klasik bir dokunuş. Fotoğraflarınızı tuvale bastırmak çok basit bir tekniktir; çeşitli baskı seçenekleri arasından seçim yapabilir, fotoğrafın boyutlarını belirleyebilir ve evinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. İşte fotoğraf kanvas tablonuzu nasıl özelleştirebileceğinize dair daha ayrıntılı bir bakış.

Başlarken

Web sitesine kaydolduktan sonra, ilk adım, verilen üç kanvas baskı seçeneği arasından seçim yapmaktır. Seçenekler, esasen tuval üzerindeki fotoğraf olan Rulo Baskılardır, sarılır ve bir tüp içinde gönderilir. Ayrıca, fotoğrafı ekleyebileceğiniz ve kendiniz için çerçeve oluşturabileceğiniz bir sedye seti alacaksınız. Seçilecek ikinci seçenek, Sedye çubuğu kiti ve Rulo baskılardır. Bu tipte size rulo halinde basılan fotoğraf, fotoğrafın yapıştırılacağı gergi çubukları ile birlikte gönderilir. Nakliye yöntemi, süreçte ne fotoğrafın ne de çubukların zarar görmemesini sağlar. Üçüncü seçenek, tuval fotoğrafının gerdirildiği ve tahtaya yapıştırıldığı ve ardından size gönderildiği Gerilmiş baskıdır.

sonraki adımlar

Posta özelliklerinizi seçtikten sonra, boyutları girme zamanı. Doğru boyutlardan emin olmasanız bile, yakındaki ölçümleri girebilirsiniz. Bu boyutlar, fotoğraf tuval sanatını web sitesine yüklediğinizde doğru bir şekilde ölçülecektir. Daha dramatik bir etki için, kanvas baskıya yalnızca daha sofistike bir görünüm kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda onu aşınma ve yıpranmaya karşı koruyan bordürleri de tercih edebilirsiniz. Çerçevelenmesi ve montajı daha kolay olduğu için standart beyaz kenarlık en popüler olanıdır. Galeri kaplaması daha kalın bir bordür iken, müze bordürleri, odak noktasını fotoğrafa yerleştiren ve ayrıca yanlardaki hasarı önleyen düz renklerdir.

ödemeler

Bu formaliteler tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken adresinizi, kargo kodunuzu ve teslimat tercihinizi girmek. Web sitesi toplam maliyetinizi hesaplayacak ve kanvas baskıları hemen size postalayacaktır. Dahası, ücretsiz olarak fotoğraf üzerinde biraz düzenleme de yapabilirsiniz. Kontrastları ayarlamayı veya kırmızı göz azaltmayı seçebilirsiniz.

Fotoğraf kanvas sanatı klas, güzel ve aynı zamanda ceplerde kolay. Oturma odanıza güzel bir ek ve sevgiliniz için en iyi hediye.

Yazar Hakkında:- Makale, farklı sektörlerde çalışma deneyimine sahip profesyonel bir içerik yazarı tarafından sağlanmıştır. Haddelenmiş Kanvas Baskılar ve Kanvas Üzerine Dijital Fotoğraflar hakkında daha fazla bilgi için, adresini ziyaret edin.